andrabreast-fiyati

AndraBreast Official

Andrabreast official sayfasında yer almaktasınız. Andra breast sütyen kopçasız, birleştirici ve dolgunlaştırıcı özellikleri ile bayanlar için özel üretilmiş bir sütyen modelidir. Siyah ve bej renklerden oluşan bu ürün tanıtım amaçlı 99 lira yerine 49 liradan satışa sunulmuştur.

Andrabreastofficial sitemiz sizlere orjinal ürün sunarak bu sütyen modelini en hızlı şekilde sizlere katgolamaktadır. Yazın gelmesiyle daha zarif ve estetik görünmek için tasarlanan sütyen kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Özellikle askısız ve özel kumaştan üretilmesi nedeni ile rahat bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır.

Andrabreastofficial İnstagram
Andrabreastofficial instagram adresinde gördüğünüz bu ürünü sitemiz üzerinden çok rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Sitemiz resmi satış site olup orjinal ve faturalı ürün sizlere göndermektedir.

Andrabreast Kapıda Ödeme
Ürünlerimiz sizlere kapıda ödeme ile gönderilmektedir. İster kapıda nakit olarak isterseniz de kapıda tek çekim kart ile alabilirsiniz. Sipariş verirken neyi tercih ederseniz o şekilde çıkış yapılır. Sipariş çıkışı yapıldıktan sonra ödeme yöntemi değiştirilemez.

Kullanımı son derece pratik, terletmez, askısız kolay temizlenebilir özelliği ile kaliteli bir sütyen olma özelliğine sahip bu ürünü almak için bize telefonla ulaşmanız yeterli olacaktır. Destekli sütyen olduğundan kullanılan özel malzeme sayesinde dışarıdan belli olmaz ve doğal görünüm sağlar.

andrabreast-ten-rengi

Andrabreast official Türkiye sitesi olarak hani olur ya beden olmaz size ücretsiz olarak değişimi yapılmaktadır.

İthal ürün olan andrabreast sütyen stoklarla sınırlı olup almak isteyenler şimdi alabilirler. Belli bir süre sonra normal fiyatı üzerinden satılacaktır.

Uygun Fiyatlı AndraBreast
1 adet fiyatı 49 lira ve 8 lira kargo ücreti
2 adet 89 liradır kargo ücreti yok.
3 adet alımlarında fiyat 129 lira olup göğüs serumu hediye ve kargo ücretsizdir.

Andrabreast official sayfamızda sizlere kullanımı, en uygun fiyatlı nerede satılır, kapıda ödeme var mı, instagramdaki andrabreast sütyen ile ilgili bilgiler verildi. Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için http://andrabreastsutyen.com/ anasayfadan bilgi alınız. Aradığınız şey sitemizde yer almıyorsa telefonla bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kullananlar ne diyor öğrenmek için kullanıcı yorumları bölümünü ziyaret ediniz.

 

Yorum Yazın
Andrabreast nedir? Andrabreast sütyen kullanımı, renkleri, bedenleri ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi andra breast türkiye sitesinde.