andrabreast-fiyati

Askısız, Kopçasız AndraBreast Sütyen

Yaz geliyor ve askısız sütyen modellerine bakınca çeşitli yerlerde ürünümüzü mü gördünüz? O halde en doğru yerdesiniz. Kopçasız andrabreast sütyen kolay kullanımı ile tanıtım fiyatı ile sizleri bekliyor.

Askısız AndraBreast Sütyen
Askısız sütyen yazları en çok aranılan modellerden biridir. Bir de bu birleştirici özelliği ile düşünüldüğünde hem rahat bir ürün hem de şık bir ürün olma özelliğinide vermektedir. Askısız Andrabreast omuzlardaki askı yükünü azaltarak hem sizi yormaz hem de görüntü bozukluğu yaratmaz.

Kopçasız AndraBreast Sütyen
Kopçasız olması nedeni ile takma ve çıkarmada sorun yaşamadan rahatça giyebilirsiniz. Yapışkanlı özelliği ile kopça derdi, askı derdi olmadan estetik bir görünüm sağlar ve elbiseleriniz içinde sırıtmadan rahat bir geçirmenizi sağlamaya yardımcı olur kopçasız andrabreast ürünü. Özellikle denize girenlerin yazın en çok karşılaştığı sorunlardan biri güneşlenmeden sonra oluşan askı izidir. Bu sütyen ile askı izi olmadan güneşlenebilirsiniz. Güneşlendikten sonra omuz ve sırt bölümünde askı izi olmadan bronzlaşabilirsiniz.

Kaç Günde Elime Ulaşır?
Andrabreast ürünü sipariş verdikten 2-3 gün sonra elinize ulaştırılır. Marmara bölgesine bir gün, Diğer bölgelere de ortalama 2-3 gün içerisinde ulaşır elinize. Bazı köylere haftanın belirli günlerinde çıkış yapıldığı için bu süre uzayabilmektedir.

Mağazanızdan Alabilir Miyim?
İstanbul da ikamet eden ziyaretçilerimiz isterlerse satış mağazamıza uğrayarak ürünlerini teslim alabilir. Kampanya fiyatları mağazamız içerisinde yapılan alışverişler içinde geçerlidir. Uzak yerlerde olanlarda kargo ile teslim alabilirler.

Ten rengi ve siyah rengi olmak üzere 2 farklı renk mevcudu olan ve her bedeni bulunan bu ürün dolgun görünüm, dik görünüm ve toplu görünüm sağlayarak bayanların beğenisini kazanmıştır. Sipariş verirken renk ve sütyen bedenini müşteri temsilcilerine iletirseniz ona göre sizlere gönderilecektir.

Bu yazımızda sizlere askısız andrabreast sütyen, kopçasız andrabreast sütyen nedir, kaç günde ulaşır, mağazadan teslim alınabilir mi ve ne gibi avantajlar sağlar size ile ilgili çeşitli bilgiler verilmiştir.
Ürünle ilgili merak ettikleriniz varsa bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda anasayfada daha detaylı bilgiler verilerek tanıtım videoları yer almaktadır. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

 

Yorum Yazın
Andrabreast nedir? Andrabreast sütyen kullanımı, renkleri, bedenleri ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi andra breast türkiye sitesinde.